About us Image

Sigorta Acenteden Alınır!

en yakın Acente ekibi olarak acentenin geleneksel hizmet anlayışını, geleceğe taşıyacak dijital yüzüyüz.

Özellikle dijital teknoloji ile birlikte, akla gelen her türlü ihtiyacımıza kolay çözüm sunan programlar ve bunlarla bağlantılı organizasyonlar ortaya çıkmıştır. Çağımızda dijital değişimin etkisini hissetmeyen hiçbir meslek grubu kalmamıştır.

Dijital teknoloji ile doğup, büyüyen kuşağın en önemli sorunu güvenilir ve doğru bilgi veren portalları bulmak olacaktır. Biz bu portalla doğru bilgiyi alabileceğiniz size en yakın sigorta acentesini tüketici ile buluşturuyoruz.

Acente, sektörün müşteriye dokunan yüzüdür.

Sigorta pek önemsenmez. Ancak herhangi bir hasar anında en önemli konu halini alır. Çünkü maddi kayıplar söz konusudur ve bu kayıpların telafi edilmesi gerekir. Acente, öngöremediğiniz riskleri görür ve sizi uyarır. İhtiyacınızı gideren en doğru poliçeyi en iyi şekilde acenteniz analiz eder. Kısacası koruma kalkanınız olur.

Acenteden hizmet aldığınızda karşınızdaki muhatap hiç değişmez. Hasar anında çabuk ve kolay ulaşırsın. Zor anlarının stresinde seni rahatlatan ses acentenin sesidir. İlgisizlik yaşamamak ve sürekli muhatap bulmak istiyorsanız en doğru adres acentedir.

Kaza yaptığınız da doğum yaptığınız da yeni bir ev aldığınız da hatta gelecek ile ilgili endişelerinizde bile acenteniz bir telefon kadar uzağınızdadır. Başka kanaldan poliçe sahibi olup, sorun yaşayanlar da çözüm için muhakkak acentenin kapısını çalarlar. Acente dışındaki alternatif kanallar da sürekli değişen kadrolar ile satış yapıldığından müşteriye yanlış veya eksik bilgi verildiği için müşteri sorunu ile başbaşa kalır.

Acenteniz poliçelerde yer alan terimlerin anlamını, genel ve özel şartlarını, muafiyetlerini kelimesi kelimesine size açıklayacak bilgiye sahiptir ve işi bu olduğu için size dilediğiniz vakti ayırmaktan çekinmez. Böylece ne satın aldığınızı bilir herhangi bir hasar durumunda mağdur olmazsınız.

Acente mesleki faaliyetleri sırasında sigortalıyı mağdur edecek hatalara sebebiyet verdiği takdirde sorumlulukları vardır. Bu sebeple mesleki sorumluluk sigortasına sahiptirler. Bu da tüketiciye güven verir.

Acenteler bazı durumlarda sigorta şirketleriyle anlaşarak müşteri portföyüne özel poliçeler tasarlarlar. Tüketiciler acentelerin bu özelliğini faydalı bir şekilde kullanabilirler.en yakın Acente ekibi olarak tüketici için en güvenilir limanın sigorta acenteleri olduğunu bilinci ile platformumuzu sürekli geliştireceğiz.

Vizyon

Sigorta satın alma alışkanlığında Türkiye'de bulunan Sigorta Acentelerinin yaygın ağını göstermek ve Acentelerin Portföylerinin genişlmeesini sağlamak

Misyon

Bu Amaçta, Ücretsiz sağlanan En Yakın Acente portalı ile Etkin hizmet ağı yaratmak ve Sigorta tercihinde ilk bakılan adres haline gelmek

Strateji

Tamamen ücretsiz verilen hizmet ile kullanıcıların alışkanlıklarına göre hazırlanmış bir portal sayesinde, Sigorta yapıtmrka isteyen herkesin kolayca ulaşabilecğei, Kendisine en yakın acenteyi rahatça bulabileceği bir yapı ile sigorta alımında merkez üz olacak şekilde sürekli güncel bir yapı oluşturmak.

Acenteye destek, Ülkeye hizmet