Türkiye’de 81 İlde bulunan 16.000'e yakın acenteyi bir çatı altında topladık.


Sigorta müşterilerine ister en yakın acenteyi, isterse de seçeceği kriterlere en uygun acenteyi bulmasını sağlamak için oluşturulan bir platformuz.


About us Image

Sigortacılık hizmeti alanların vazgeçemeyecekleri önemli bir başvuru rehberi olmayı hedefleyen en yakın Acente, sigorta müşterileri ve acenteleri aynı platformda buluşturuyor. "Sigorta acenteden alınır" söylemeni destekleyen ve bu amaç ile tamamen ücretsiz olarak hizmet veren en yakın Acente platformu, yapmış olduğu yenilikler, sürekli gelişim ve güncel teknolojileri ile sigorta müşterileri ve sigorta acentelerinin vazgeçilmez platformu olmayı hedefliyor.

Platformu kullanan, sigorta acentesi üyelerimiz, sundukları hizmet ve ürünleri kendilerine özel en yakın Acente şirket sayfalarında duyurabilecekleri gibi sektördeki yeni gelişmeleri, sigorta şirketlerinin sunduğu yeni ürün ve hizmetleri, kampanyaları da yine en yakın Acente kanalıyla daha çabuk öğrenebilecek, değişen mevzuatlar ve yönergeler hakkında bilgi sahibi olabilecek. en yakın Acente, sigorta hizmeti sunan acentelerimizin her an güncel kalmasını ve bu yolla müşteriye daha kaliteli bir hizmet sunmasını hedefliyoruz.

Sigorta müşterileri ise sadece kendilerine en yakın acenteye erişmek için değil aynı zamanda aldıkları teminatlarla ilgili yeni bilgilere erişmek, farklı sigorta teminatları ve yeni ürünleri sunan firmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek gibi daha birçok nedenle en yakın Acente’yi ziyaret edeceklerdir.

en yakın Acente olarak hedefimiz platformu, sigorta müşterisi ve acente arasında adeta bir sosyal medya aracı gibi kullanımını artırmak, Türkiye genelinde potansiyel sigorta müşterisinin kendisine en yakın Acenteye erişimini hızlandırarak sektördeki müşteri memnuniyeti akışkanlığını artırmaktır.

En Yakın Acente

Türkiye'nin heryerinde TOBB'a kayıtlı yaklaşık 16.000 Acente içerisinden seçebilirsin

En Kolay Hizmet

Yapman gereken sadece, ihtiyacın olan ürün veya hizmet seçmek, sonrada sana en yakın acente ile iletişime geçmek. Hepsi bu kadar basit

Ücretsiz

Tamamen ücretsiz, Bu hizmet için bir ücret istemiyoruz. Bu listeleme sadece Sigorta Acenteden alınır hareketine destek olarak sağlanmaktadır.

En Yakın Acente

Türkiye'nin En Büyük Acente Portalı

"Sigorta Acenteden Alınır" söylemeni destekleyen ve tamamen ücretsiz olarak hizmet veren en yakın Acente, yapmış olduğu yenilikler, sürekli gelişim ve güncel teknolojileri ile sigorta müşterileri ve sigorta acentelerini ortak bir platformada buluşturmuştur.