Axa Sigorta

Axa Sigorta


Hakkında


AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best'e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur. AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.

Misyonumuz, hizmet verdiğimiz her alanda sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek müşteri memnuniyetini arttırmak, daima 'EN İYİ' olmaktır.

"En iyi" olmaktan anladığımız;

Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış,Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı,Referans olarak gösterilen,bir şirket olmaktır.

 

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz;

Müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak,Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak,Daima ulaşılabilir olmak,Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek,En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.Şirketimiz, inovatif yapısı ile sigortacılık sektöründe birçok yeniliğe imza atmış ve atmaya devam etmektedir. Bu yeniliklerden en önemlisi "Müşteri Odaklı Hizmet" organizasyonudur. Müşterilerimizin temel alındığı bu organizasyon yapısı da doğal olarak koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmıştır.

"Operasyonel Mükemmellik" yaklaşımımız çerçevesinde müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sunabilmek için entegre "Çoklu Kanal Yönetimi" inovatif bir model olarak benimsenmiştir.

İletişim Bilgileri

Axa Sigorta

Websitesi: https://www.axasigorta.com.tr/

Axa Sigorta ile Çalışan Acenteler

DURMUŞ TURGUT
MUĞLA/DALAMAN
RENAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
MUĞLA/FETHİYE
LİDER SİGORTA ACENTELİĞİ
AYDIN/MERKEZ
ESYAB SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/GAZİEMİR
NURİ HASÇOLAKLAR
İZMİR/KARABAĞLAR