Ergo Sigorta

Ergo Sigorta


Hakkında


Dünyada ERGO Grubu

ERGO, Almanya ve Avrupa'nın en büyük sigorta gruplarından biridir. Kapsamlı ürün yelpazesi ve hizmetleriyle başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünya genelinde 30'u aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Almanya pazarının tüm branşlarında lider firmalardan biri olan ERGO, grup olarak yaklaşık 46,000 çalışanıyla hizmet vermektedir. ERGO, 2013 yılında 18 milyar euro prim geliri elde ederken, müşterilerine 17 milyar euro ödeme yapmıştır.

"Sigortalamak anlamaktır"

Atacağımız adımları müşterilerimiz belirler. ERGO, tüketicisiyle yakın diyalog kurarak müşterilerinin dilekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir."Sigortalamak anlamaktır" sloganımızı sadece açık ve anlaşılır iletişim kurarak değil, aynı zamanda müşterilerimize kendi ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi hizmetler sağlayarak ve hasar anında onlara en hızlı şekilde destek olarak uyguluyoruz.

Munich RE

ERGO dünyanın en büyük reasürans şirketlerinden Munich Re'nin bir parçasıdır. Tüm grup içerisinde ERGO'nun uzmanlaştığı alan bireysel sigorta ürünleridir. Munich Re grubunun yaptığı 210 milyar euro toplam yatırımın 126 milyar euro'luk kısmını ayırdığı ERGO, ortak varlık ve fon yönetimi şirketi MEAG tarafından yönetilmektedir.

ERGO Holding

Avrupa Holding Münich RE'nin çoğunluk hissesine sahip olduğu ERGO International AG ile ortaklık anlaşması imzalayarak, grubun%75'ini devraldı ve yeni oluşum ERGOİSVİÇRE adını aldı.

2008 yılında kalan%25'lik hisse ERGO Insurance Group'a devroldu ve şirket ERGO International AG bünyesine geçti. Nisan 2010'da gerçekleştirilen marka değişim kampanyası ile ERGOİSVİÇRE markası ERGO adını aldı. ERGO Insurance Group'un uluslararası alandaki ilk 3 şirketinden biri olarak konumlandırılan ERGO Türkiye, tüm ülkeler arasında ERGO Insurance Group'un gelecek yıllardaki büyümesine en büyük katkıyı yapması beklenen ülke olarak öne çıkmaktadır. ERGO Türkiye bugün 400'den fazla çalışanı, 1600'e ulaşan acentesi ve brokeriyle Türkiye'nin dört bir yanında hayat-dışı bireysel ve kurumsal ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerimizin yaşamlarını ve değerlerini güvence altına almak en önemli görevimizdir. Bu parelelde vizyonumuz Türkiye'yi ERGOLATMAK, misyonumuz ise müşterilerimizin yaşamlarını ve değerlerini güvence altına almaktır. Kurumsal değerlerimiz; müşteri odaklılık, pozitif düşünme, sahiplenmek, insiyatif almak, açık iletişim, takım çalışması ve güvendir.

İletişim Bilgileri

Ergo Sigorta

Websitesi: https://www.ergosigorta.com

Ergo Sigorta ile Çalışan Acenteler

DURMUŞ TURGUT
MUĞLA/DALAMAN
ESYAB SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/GAZİEMİR
DUZGUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARSIYAKA
VARYANT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/ÇİĞLİ
İSMAİL ERCÜMENT AKÇAY
İZMİR/KONAK