Halk Sigorta

Halk Sigorta


Hakkında


Halk Sigorta A.Ş.  bugün 58 yıllık tecrübesi ile , 8 Bölge Müdürlüğü, 950 yi aşan Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubesi ve  600 ‘ü aşan özel acentelerden oluşan geniş bir dağıtım kanalıyla  Yangın, Kaza, Mühendislik, Nakliyat , Sağlık ve Tarım branşlarında  faaliyet göstermektedir.

Vizyon
En köklü sigorta şirketlerinden biri olarak; güvenilir, öncü ve yenilikçi değerlerinden ödün vermeden, sektörün karlı büyüyen,sigorta bilincinin artmasına destek olan lider şirketlerinden biri olmak...

Misyon

Bireysel  ve kurumsal güvence çözümleriyle,  birey ve kurumların hayatlarını kolaylaştırmak, zenginleştirmek sürekliliğini sağlamakKaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak.Müşteri, hissedar ve çalışan mutluluğunu sağlamak

Stratejiler

Geleneksel sigortacılık faaliyetleri ile birlikte özel olarak tasarlanmış ürün seçeneklerini sunmak,Müşteri ve risk segmentasyonu kapsamında, özellikle bireysel müşteriler ile KOBİ’lere ayrıcalıklı ürünler sunmak,Müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışını benimsemek,Değişik ürün deseni, işlem ve sistem güvenliği, hızlı ve kaliteli hasar ödemesi, rekabetçi bir yapı oluşturmak amacıyla tüm iş süreçlerinde verimliliği sağlamak,Performans yönetimi sistemleri çerçevesinde çalışanlarının sürekli gelişimini ve motivasyonunu sağlamak.

Kalite Politikası

Halk Sigorta, Hayat Dışı  Branşlarda Sigorta ve Reasürans faaliyetlerini kalite politikalarının kriterlerine uygun bir şekilde gerçekleştirir.
 

Politikamız,

Sigortacılık Sektörü’nde,  müşterilerimizin ihtiyacına yönelik  en uygun, en çok  tercih edilen  farklı ekonomik  ürün ve hizmeti sunabilmek, satış sonrasında da  en çok tercih edilen, beğenilen, müşteri  memnuniyetini  %100 sağlayabilen bir şirket olmaktır.Teknolojik altyapıyı geliştirerek, Banka Sigortacılığında,  üretimimizi arttırmak ve belli bir zaman diliminde Banka Sigortacılığı’nda ilk beşi hedeflemek, Acenteler Kanalı’nda ise Pazar Payımızı arttırmaktır.İnovatif,  müşterilerimizin gerçek ihtiyaç ve beklentilerini  karşılayacak , müşteri segmenti ve sektörel bazda  konumlandırılmış  Kalite ve karlılık politikalarımıza uygun özel ürünler geliştirmek ve  Pazar’ı yakından izlemek suretiyle   acentelerimiz, brokerlerimiz  ve banka kanalımız için yeni ve karlı alanlar yaratmaktır.Satış ve operasyonel maliyetleri düşürmek, verimliliği arttırmaktır.Sürdürülebilir büyüme, kar  ve gelişimi sağlamaktır.Müşteri Odaklı Hizmet anlayışı ile organizasyonumuzu yönlendirmek ve yönetmek prensipleriyle hareket etmektir.
 

Şirketimiz, arkasındaki güçlü grup lideri, Pazar yapıcı en büyük kamu bankalarından olan  Halkbank ile birlikte, küçük ve karlı bir şirketten, büyük , karlı ve  dünya piyasalarında tanınan bir şirket olma yolunda hızla ilerlemekte; çalışanları, organizasyonu, teknik altyapısı , idari kadroları, satış kanalları ve satış kadroları ile  bu amaç doğrultusunda konumlandırılmaktadır.

 

İletişim Bilgileri

Halk Sigorta

Websitesi: http://www.halksigorta.com.tr/

Halk Sigorta ile Çalışan Acenteler

DURMUŞ TURGUT
MUĞLA/DALAMAN
DUZGUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARSIYAKA
VARYANT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/ÇİĞLİ
CELALETTİN ÇETİN
BURDUR/ÇAVDIR