SBN Sigorta

SBN Sigorta


Hakkında


SBN Sigorta A.Ş., 1990 yılında Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile Ticaret Sigorta A.Ş. adıyla kurulmuştur. 1997 yılında Şirket hisselerinin tamamı, Türk Ticaret Bankası A.Ş. Emekli ve Munzam Vakfı ve İştiraklerine geçmiştir.

2007 yılı başında Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik Sandığı Vakfı tarafından hisseleri satın alınan şirket, 24.09.2008 tarihi itibariyle ismini SBN Sigorta olarak değiştirmiştir.

SBN Sigorta, güçlü insan kaynağı yapısı ve üstün hizmet kalitesiyle, 300’ü aşkın Şekerbank Şubesi aracılığıyla hizmet vermektedir. Şekerbank’ın Türkiye geneline yayılmış güçlü şube ağı yoluyla her müşteri segmentine ve her bölgeye ulaşan SBN Sigorta’nın Şekerbank şubeleri ile birlikte 1000’i aşkın dağıtım kanalı bulunmaktadır.

SBN Sigorta yeniden yapılandırıldığı 2012 yılında bu yana risk seçimine dikkat ederek , düşük riskli segmentelere yönelerek, etkin hasar kontrolü yaparak , hasar maliyetlerini azaltarak ,insan sermayesine ciddi yatırımlar yaparak , sektörde sıra dışı ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma hedefleri doğrultusunda , emin adımlarla ilerlemektedir.

 

31.12.2015’e kadar faaliyet gösterdiğimiz Nişantaşı Teşvikiye Caddesi numara 37'deki Genel Müdürlük binamız tarihi dokusu, orjinal halinin korunması ile görülmeye değer bir bina idi.Orjinali bozulmadan günümüze kadar korunan bu bina aynı zamanda ünlü Türk romancı ve öykücü Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun eski evidir.2007 yılından bu yana Genel Müdürlük binamız olarak kullandığımız bu binanın her katı aslına uygun bir şekilde baştan aşağı yenilenmiştir.

01.01.2016’tan itibaren Genel Müdürlük binamız İstanbul - Şişli , Metrocity A Blok 2. kata taşınmıştır.

İletişim Bilgileri

SBN Sigorta

Websitesi: http://www.sbnsigorta.com.tr/

SBN Sigorta ile Çalışan Acenteler

KITA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARABAĞLAR
DUZGUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARSIYAKA
KUMSAL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARSIYAKA
VARYANT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/ÇİĞLİ
SAVAŞ YILDIRIMOĞLU
ANTALYA/KEMER
DENİZLİ ATA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
DENİZLİ/MERKEZEFENDİ