Axa Hayat Sigorta

Axa Hayat Sigorta


Hakkında


AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best'e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur. AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.

Misyonumuz, hizmet verdiğimiz her alanda sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek müşteri memnuniyetini arttırmak, daima 'EN İYİ' olmaktır. 

"En iyi" olmaktan anladığımız;

Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış,Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı,Referans olarak gösterilen,bir şirket olmaktır.

 

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz;

Müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak,Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak,Daima ulaşılabilir olmak,Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek,En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.

Şirketimiz, inovatif yapısı ile sigortacılık sektöründe birçok yeniliğe imza atmış ve atmaya devam etmektedir. Bu yeniliklerden en önemlisi "Müşteri Odaklı Hizmet" organizasyonudur. Müşterilerimizin temel alındığı bu organizasyon yapısı da doğal olarak koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmıştır.

İletişim Bilgileri

Axa Hayat Sigorta

Websitesi: https://www.axahayatemeklilik.com.tr/

Axa Hayat Sigorta ile Çalışan Acenteler