Demir Hayat Sigorta

Demir Hayat Sigorta


Hakkında


Aralık 1993 – Türk sigorta sektörüne insan odaklı, memnuniyeti ön planda tutan, kaliteli bir hizmet yaklaşımı getirebilmek adına şirketimizin kuruluş çalışmaları başlatılmıştır.3 Kasım 2016 - Kuruluşundan bu yana Demir Finansal Grup Holding A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren şirketimiz %100 hisse deviri ile EMF Capital Partners yönetimine geçti.Bugün Demir Hayat olarak, değerli sigortalılarımız, çalışanlarımız, iş ortaklarımız olan acentelerimiz ve tüm Türkiye’ye yayılan 1600’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşlarımız ile geleceğe güvenle bakmaktayız. Vermiş olduğumuz her hizmette sigortalılarımızın yaşam kalitesini ve memnuniyetini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Bir Ayrıcalık Değil, Hakkınızdır!

Demir Hayat Sigorta 24 Temmuz 1996’da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi unvanını elde etmiştir.

Sigortacılığa farklı ve kaliteli bir hizmet boyutu getirerek örnek şirket olmak amacıyla kurulan Demir Hayat, Türkiye’deki ISO 9001 Toplam Kalite Sertifikalı ilk sigorta şirketi olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Demir Hayat Ailesi olarak sigortalılarımıza karşı hizmet kalitemizi yükseltme gayretimiz sadece aldığımız bu belgeyle sınırlı kalmayacaktır. Sürekli gelişen ve müşteri memnuniyetinde standartların üzerine çıkan örnek bir sigorta şirketi olma konusundaki misyonumuzu sürdürmek için durmadan çalışacağız.

Bu düşünceden yola çıkarak belirlediğimiz sorumluklarımız arasında;

 

Sigortalılarımızın azami tatmini ve günün koşullarına göre değişen beklentilerinin karşılanması bizim için esastır. Amacımız, sigortalımızın şirketimizden aldığı güvenceyi uzun süreli bir beraberliğe dönüştürmesi ve bu birliktelik süresince Toplam Kalite Hizmet anlayışımızdan memnun kalmasını sağlamak,Mevcut ve potansiyel sigortalılarımızın çağdaş yaşamın gereğine göre değişebilecek olan ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede ve kalite anlayışımıza uygun biçimde cevap vermek,Sigortalılarımıza sunacağımız hizmetimizin kaliteli olması için satın aldığımız mal ve hizmetlerde de aynı titizlik göstermek,Çalışanlarımızın olduğu gibi acentelerimizin de kaliteli hizmet anlayışına uygun standartlarda bilgi ve evrak donanımı sağlanmak,Tüm çalışanlarımız, acentelerimiz, reasürörlerimiz ve sigortalılarımıza şeffaflık ilkesiyle yaklaşılarak, her seviyede ihtiyaç tespiti yaparak, sürekli kendini yenileyen ve güncelliği izleyen bir anlayışla kalite standardımız yükseltmek, yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

Demir Hayat Sigorta

Websitesi: https://www.demirhayat.com.tr/

Demir Hayat Sigorta ile Çalışan Acenteler

SİSTEM SİGORTA ACENTALIK HİZMETLERİ
İSTANBUL/BAHÇELIEVLER
BURAK SERDAR ERSOY
İSTANBUL/BAHÇELIEVLER
BTN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İSTANBUL/EYÜP
YEDİÇAM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İSTANBUL/KADIKÖY
GÜNGÖR DANIŞMAN
İSTANBUL/ŞİŞLİ
DEREN SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ
İSTANBUL/ÜMRANİYE
AKSEM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
AKSARAY/MERKEZ