Garanti Emeklilik

Garanti Emeklilik


Hakkında


1992 yılında kurulan Şirketimiz, 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşme iznini alarak, hayat sigortacılığı faaliyetlerine bireysel emeklilik faaliyetlerini de ekledi.

Üyesi olduğumuz Doğuş Grubu ve ana hissedarımız Garanti Bankası ile yarattığımız sinerjik iş birliğinin de gücüyle çok kısa sürede sektörün öncü şirketi olduk.

Avrupa'nın en güçlü sigorta şirketlerinden Achmea ile 2007 yılında yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla birlikte Avrupa'daki ürün çeşitliliğini ülkemizde de sunmaya başladık.

Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olarak; 12 Bölge Müdürlüğümüz ve 1.000'e yakın Garanti Bankası şubesinde, müşterilerimize en hızlı ve yaygın şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerinin merkezine koyan bir kurum olarak; ürünlerimizle müşterilerimize finansal getiri sağlamanın yanı sıra, sunduğumuz hizmetlerle onların bugünlerinde de yanlarında oluyor, mutlu bir hayata sahip olmaları konusunda onlara yol gösterip, değer katıyoruz.

Başlıca Rekabet Avantajlarımız;Garanti markasından aldığımız güç,Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız,Teknolojik altyapımız,Reasürans kapasitemiz,Güçlü sermayemiz ve finansal yapımız,Banka sigortacılığını etkin kullanmamız,Alternatif dağıtım kanallarındaki üstünlüğümüz,Yaratıcı ve yetkin insan kaynağımız..

İletişim Bilgileri

Garanti Emeklilik

Websitesi: https://www.garantiemeklilik.com.tr/

Garanti Emeklilik ile Çalışan Acenteler

KADİR KIRLAR
İSTANBUL/ŞİŞLİ