Metlife Emeklilik Sigorta

Metlife Emeklilik Sigorta


Hakkında


MetLife ne yapar?

MetLife, finansal güvence sağlayan çözümler sunmak üzere aileler ve işletmelerle çalışır.

 

Bireyler İçin

MetLife şirketleri tüm dünyada sigorta, emeklilik ve tasarruf ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimize acenteler, bankalar ve broker’lar gibi iş ortağımız olan satış kanalları ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Neler sunuyoruz:

Sizi ve ailenizi korumak için esnek sigorta seçenekleri. Ürün yelpazemizde bireysel emeklilik, hayat ve ferdi kaza sigortaları yer almaktadır.

Finansal hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olacak emeklilik ve tasarruf hesapları. Yatırım ürünlerimiz ve stratejilerimizin yardımıyla, yarın elde etmek istediklerinizi bugünden planlamanız mümkün. Emeklilik çözümlerimiz hayatınızın en harika yıllarının keyfini çıkarmanıza olanak sağlayarak, gelecekteki gelirinizi güvence altına almanıza ve artırmanıza yardımcı olacaktır.

İşletmeler İçin

MetLife işletmelere özel ihtiyaçlarını karşılayacak esnek çözümler sunar. Tüm dünyada 90 milyon müşteri ile ABD’deki FORTUNE 500® listesindeki en üst 100 şirketten 90’ı adımızı tanıyor ve bize güveniyor. İşletmelerimize şu çözümleri sunabiliyoruz:

Değerli çalışanları çekmek ve elde tutmak için birinci sınıf ’ek haklar’ paketleri.
Rakipsiz tecrübemiz çalışan ek haklarınızı ve emeklilik planlarınızı en iyi şekilde kullanmanızda size yardımcı olabilir. Personelinizin farklı ihtiyaçlarını maliyet etkin bir biçimde karşılamanıza yardımcı olmak için “sınıfının en iyisi” esnek çözümler sunuyoruz. Temel ürünlerimiz hayat, maluliyet, kritik hastalık ve yatarak tedaviyi kapsamaktadır.

Kişiye özel emeklilik yönetimi ve işverenler için ek haklar finansman çözümleri.

Pek çok ülkede lider konumundaki şirketimiz, yerel ve çok uluslu şirketler için emeklilik yönetimi ve ek haklar finansmanı alanında köklü bir geçmişe sahiptir. Ayrıca tamamlayıcı emeklilik planları ve ertelenmiş tazminat gibi yönetici ek hakları da sunabiliyoruz.

İşverenler ve broker’lar için geleceği düşünen bir anlayış ve araçlar.

Çalışmalarımız ve araştırmalarımız, ek haklar konusunda karşı karşıya kalınan karmaşık sorunların çözümü yönünde eşsiz bir kavrayış sağlar ve şirketlerin ek haklar tekliflerinde rekabetçi kalmalarına ve işverenlerin personelin işyeri ek hakları değerini azami seviyeye çıkarmalarına yardımcı olur.

Vizyonumuz

Gelir ve finansal güvence ürün ve hizmetleriyle çalışan hakları programları çerçevesinde öncü bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin emeklilik, hayat ve ferdi kaza sigortaları alanında tüm korunma ihtiyaçlarını karşılamak ve bunun için ürün çeşitliliğini artırmak.

İletişim Bilgileri

Metlife Emeklilik Sigorta

Websitesi: https://www.metlife.com.tr

Metlife Emeklilik Sigorta ile Çalışan Acenteler