Gulf Sigorta

Gulf Sigorta


Hakkında


2013 yılından bu yana Turins Sigorta adıyla hizmet vermekte olan şirketimiz, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P’nin yatırımı ile “GULF SİGORTA” olarak Türkiye Pazar’ına hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’nin en beğenilen sigorta markası olmak vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta A.Ş. çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim avantajıyla, Türkiye’de hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet vermektedir. Güçlü finansal yapısı ile uzmanlaştığı ürün branşlarında, müşterilerine güvencenin başladığı andan itibaren alacağı eşsiz hizmeti garantisiyle Gulf Sigorta kısa zamanda farkını ortaya koymuştur.

Bu vizyonla çıktığımız yolda sektörün ve Türkiye’nin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek ve kolay erişilebilir satış kanallarımız ve müşteri hizmetlerimiz ile güvenebilecekleri, uzun vadeli sigorta partneri olmak Gulf Sigorta olarak en öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P

%44 hissesi Kuwait Projects Company (KIPCO), %41,4 hissesi Fairfax Financial Holdings Limited ve kalan hisseleri hazine ve halka açık olan GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P 1962 yılında şirket temellerini atmış olup bölgesindeki iki dev şirketin bilgi ve tecrübesinin ortaklığında 9 farklı ülkede faaliyetine devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Gulf Sigorta

Websitesi: https://www.gulfsigorta.com.tr

Gulf Sigorta ile Çalışan Acenteler

VARYANT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/ÇİĞLİ
BEYAZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
ANTALYA/MURATPAŞA
BEKİR KAYA
ANKARA/MAMAK
HSC GLOBAL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
ESKİŞEHIR/ODUNPAZARI
TARCANLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
ESKİŞEHIR/TEPEBAŞI
AYDIN SAĞLAM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
ESKİŞEHIR/ODUNPAZARI