Bereket Sigorta

Bereket Sigorta


Hakkında


1995 yılında kurulan Bereket Sigorta, kuruluş amacına uygun olarak  Türkiye’de elementer sigortacılığın ulaşmadığı mütedeyyin kesim başta olmak üzere sigortacılığın tabana yayılmasına öncülük etmiştir. Bereket Sigorta   13.01.2017 tarihinde imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri‘ ne devredilmiştir. 


Kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto dışı kaza, DASK ve sorumluluk sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren Bereket Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur. Sektöre ilk Online Sigorta Poliçesini tanzim eden şirket olan Bereket Sigorta yakın zamanda yine Web Sitesi üzerinden ilk online DASK poliçesini tanzim eden şirkettir. 


Sektörün ve müşterin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri oluşturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasında olan Bereket Sigorta, gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmaya devam edecektir.


Yurt geneline dağılmış 5 bölge müdürlüğü, 2 bölge temsilciliği ve 623 acentesi ile Bereket Sigorta  temel sigortacılık ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır. Faaliyetleri yerine getirirken temel ahlaki konularda azami hassasiyet gösteren Bereket Sigorta, sigorta teminatı verilen konularda dinen gayri ahlaki ya da meşru görülmeyen iktisadi kıymetler konusunda seçici davranmaktadır. Bereket Sigorta, çalışma prensipleri dâhilinde tüm yatırımlarını faizsiz enstrümanlara yapmakta, en önemli ilke olarak  bütün operasyon ve anlaşmalarında faizsizlik prensibine azami özen göstermektedir. 

İletişim Bilgileri

Bereket Sigorta

Websitesi: https://www.bereketsigorta.com.tr

Bereket Sigorta ile Çalışan Acenteler

AHMET ERTEN
MUĞLA/FETHİYE
KITA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARABAĞLAR
DUZGUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/KARSIYAKA
VARYANT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
İZMİR/ÇİĞLİ
TAHSİN DOĞAN
DENİZLİ/MERKEZEFENDİ