Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta


Hakkında


Anadolu Sigorta hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet göstermektedir.

Yurt çapında yaklaşık 2.500 profesyonel acentemiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri ile Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Arap Türk Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ve Finansbank A.Ş. şubeleri acentemiz olarak faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Değerlerimiz

Köklülük

Atatürk'ün talimatıyla kurulmuştur.Türkiye'nin ilk ulusal sigorta şirketidir.Sigortacılık birikiminin getirdiği güçlü bir kurumsal yapıya sahiptir.

Öncülük

Ürün yaratmada öncüdür.Teknolojide öncüdür.Kendini yenileme kabiliyetiyle öncülüğünün devamlılığını sağlar.Toplumsal sorumlulukta öncü role sahiptir.

Dürüstlük

Etik değerlere sahiptir.Verdiği sözleri mutlaka tutar.Şeffaflık ilkesine sahiptir.İnsani değerlerden vazgeçmez.

Güçlü Yapı

Sürekliliği olan bir mali güce sahiptir.Yaygın ve etkin hizmet ağına sahiptir.Gelişmiş, nitelikli insan kaynağına sahiptir.İş Bankası sinerjisinden güç alır.

 

Vizyonumuz

Anadolu Sigorta'yı, sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği sigorta markası yapmak,Uluslararası sigortacılıkta da referans gösterilen bir güce ulaşmak

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimiz ışığında;Sektöre yön vermek,Türkiye'de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak,Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak,Finansal gücümüzü uluslararası standartlara yükseltmek,Şirketimizin değerini artırmaktır.

İletişim Bilgileri

Anadolu Sigorta

Websitesi: http://www.anadolusigorta.com.tr/

Anadolu Sigorta ile Çalışan Acenteler